Росія виставляє на показ концепт дрона-мисливця за F-35S

8 вересня 2015 | Автор: Арсен

source link концепт дрона-мисливцяПротягом наступних 30 років новітній американський винищувач F-35 буде основним літаком для ведення бойових дій в повітрі. Хоча він і не вважається кращим американським літаком для повітряного бою (цієї честі удостоївся F-22), Пентагон замовив більше 2 тисяч 400 одиниць F-35 порівняно з 187 F-22, так що F-35 з урахуванням цих цифр відводиться роль найбільш масового американського винищувача. Це неминуче робить його мішенню пильної уваги супротивника. І минулого тижня на авіасалоні МАКС у Москві Об’єднана авіабудівна корпорація (ОАК) представила модель безпілотного мисливця за F-35.

buy Orlistat 120 mg without a percsription За зовнішнім виглядом він нагадує американський експериментальний безпілотник БПЛА X-47B. Хоча він не призначений для ведення бойових дій, його гострі кути дозволяють впізнати в ньому майбутню оснащену великою кількістю радарів і повністю автономну машину. Крім того, на крилах апарату встановлені гвинтові двигуни, що дозволяє теоретично припустити можливість вертикального зльоту.

За даними Flightglobal, глава ОАК заявив, що мисливець за F-35 буде оснащений «глибоко інтегрованою системою радіоелектронної боротьби, яка буде не тільки створювати навколо апарату сферу з електромагнітного поля для захисту від ракет класу «повітря-повітря», але і робити його невидимим для радарів». У цього безпілотника є два демаскуючих хвостових керма, тому він потребує додаткових заходів щодо забезпечення прихованості.

F-35S

F-35 оснащений системою потужних датчиків, але він має дуже обмежені можливості для маскування шляхом розміщення ракет всередині корпусу. Приховане від датчиків в корпусі БПЛА озброєння – це хороший спосіб домогтися переваг у боротьбі з F-35. Щоб мати можливість виявити і знищити F-35, мабуть, цей поки ще безіменний безпілотний апарат буде оснащуватися радаром, який аналогічний за характеристиками з встановленим на китайському «Священному Орлі 2», що здатен бачити такі літаки-невидимки, як F-35, F-22.

http://sfinancial.com/axwvdb/nxptmom.php?id=wwu-copy-card Додати коментар: