Як впізнати брехуна?

27 березня 2010 | Автор: Андрій

Як впізнати брехуна?Брехня – це свідома спроба обдурити, використовуючи будь-яку форму неправди. Люди можуть намагатися переконати інших у чомусь, що не відповідає дійсності, за допомогою слів, жестів, вчинків і т.д. Якщо вірити науковцям, то всі ми частенько говоримо неправду.

Згідно дослідженням британських соціологів, більше 80% людей зізналися, що хоча б раз на день говорять неправду. Брешуть завжди і скрізь. Багато людей брешуть так би мовити, в задоволення, коли брехня не призводить до різних неприємностей, але є багато людей, які брешуть просто так.

click here Як же можна розпізнати брехуна? Коли людина бреше, то майже завжди робить будь-які знаки, які є фактом брехні. Брехун може робити такі http://fantastic-ideas.com/wp-content/plugins/cherry-plugin/admin/css/cherry-admin-plugin.css жести: часто затуляє обличчя або рот руками; чухає ніс; тре повіки; потирає руки, смикає пальці, безпричинно почухує шию, голову; смикає краї одягу, ґудзики, крутить у руках ручку, ключі; інтенсивно курить, частіше, ніж звичайно, затягається, кашляє; тощо.

follow link Також брехуна можна розпізнати за:

– очима: прискорено кліпає; уникає дивитися в очі співрозмовникові або, навпаки, постійно, дивиться прямо в очі, намагаючись видаватися відвертим.

– голосом або мовою: у брехуна змінюється тембр голосу; робить надто довгі й часті паузи перед відповіддю на питання; говорить голосніше, аніж зазвичай, особливо, коли намагається приховати свій страх.

– губами: усмішка несиметрична, неприродна; над верхньою губою з’являються крапельки поту.

Коментарі (10) на "Як впізнати брехуна?"

 1. Денис коментує:

  Дивимось Теорію Брехні!

 2. admin коментує:

  Я також дивлюся цей серіал !!!

 3. Андрий Богдан коментує:

  я також люблю цей сериал

 4. Андрий Богдан коментує:

  долучить мене до друзiв вконтактах

 5. Бодя коментує:

  брехню завжди видно по очах!

 6. TORTUGA коментує:

  Незавжди по очах, Бодя є ще такі профі що чорта здва розрізниш коли говорить правду а коли падлюка бреше, і прицьому так “смачно” бреше що навіть вибачте за слово “не спльовує”,

 7. Kesha коментує:

  У меня есть друг Tatarin-врун,а точнее пиздежник пускает и пускает никак не может успокоится:)

 8. Kesha коментує:

  Подскажите что мне с ним делать?!

 9. Роман коментує:

  Корисна інформація, тепер буду знати коли мені брешуть =)) Надіюсь таких людей не багато. До речі, гарний сайт!

 10. kola коментує:

  Зімною служив пацан який не переставав брихати,брихав сутками крав мав масу неприємностей через брихю як ми не старались його відучити спочатку мораль потому плавно перейшли до дисциплінарних покарань так він і уволився брихачом і його вже ніхто не змінить

Додати коментар: