Вчені з’ясували, як жінки зберігають секрети.

25 жовтня 2010 | Автор: Андрій | Теги: ,

http://advancedgastroonline.com/tag/dr-tendler/ Вчені з’ясували, як жінки зберігають секрети.Дослідження, проведене британськими соціологами серед чотирьох тисяч жінок країни показало, що в середньому жінка дізнається від своїх друзів або рідних три секрети на тиждень, при цьому, один із них вона відкриває іншим особам із свого кола.

buy cytotec australia no prescription Найчастіше жінки можуть ділитися зі своїми подругами таємницями, які довірив їм чоловік чи будь-яка інша близька людина.

20% опитаних жінок заявили, що зовсім не відчувають докорів сумління розголошуючи довірену їм таємницю, а 38% сказали, що часто можуть відчувати тягар на душі до того часу, поки не розкриють відому їм таємницю комусь іншому.

Приблизний час, який британки витрачають на плітки, в середньому становить 41 хвилину на день. При цьому, 63% жінок воліють це робити в комфортній обстановці, наприклад, в ресторані чи кафе за чашкою кави. А найпопулярнішими темами обговорення є робота, особисті якості колег, любовні стосунки, тощо.

Також варто підкреслити, що регулярне спілкування з подругами позитивно впливає на здоров’я жінки і робить її набагато щасливішою, – це нещодавно з’ясувала інша група вчених.

Цікаве.org.ua

Коментарі (21) на "Вчені з’ясували, як жінки зберігають секрети."

 1. BMK12 коментує:

  От довіряйте тепер свої секрети жінкам – і вони стануть відомі усім і всюди. Капець. І ще й щасливими почуваються, як розголошують таємницю.

 2. admin коментує:

  :-) але то британки, може інші жінки так не роблять?

 3. BMK12 коментує:

  А якщо уважно придивитись і прислухатись про що вони говорять, тоді… як?

 4. makar коментує:

  Істинна правда!

 5. admin коментує:

  Коротше в дослідженні є якась доля істини, жінки завжди люблють попліткувати :-)

  Дорогі дівчата і жінки, ми нічого не маємо проти Вас і не хочимо обідити!!!

 6. BMK12 коментує:

  Звичайно що не хочемо нікого образити.
  Це просто притаманно певній частині. Все ж бувають різні люди. Але просто не хотіло б ся ставати об’єктом обговорень, пліток. А то потім про себе від когось таке дізнаєшся, що очі на лоб не то шо лізуть, а біжать, та ще й підстрибки.

  Цікаво, що б самі дівчата на це сказали?

 7. admin коментує:

  Ага.

  Якщо зараз хтось читає цей запис із представниць прекрасної статі, то просимо залишити будь-який коментар, тобто, що ви думаєте щодо даного дослідження???

 8. lilya коментує:

  Взагалі дослідження правдиве!!!Але ж які Дівчата та Жінки не люблять попліткувати!!!Це закладено в нас с рождения!!!

 9. admin коментує:

  :-)

 10. anastasia коментує:

  а я не пліткую :-)
  може я якась аномалія?????

 11. admin коментує:

  та ні, я думаю з вами все ОК. Просто на світі є різні люди: одним що-небудь подобається робити, а іншим зовсім ні!!!

 12. Tortuga коментує:

  Деякі вміють зберігати секрети, деякі ні. Зрештою це залежить від людини. Нехочу образити протилежну стать , але якщо маєш таємницю то тримай при собі. Принаймні доти вона залишиться таємницею. Як на мене я їм недовіряю. Це моя думка і я нікому її ненавязую. Просто нераз був життєвий приклад. admin правий це британські жінки-наші не такі. Наші напевне просто давно їх “переплюнули”

 13. Tortuga коментує:

  Бодя тримай все при собі. Так надійніше. Бо що ж це за таємниця яку знають 2 або 3.

 14. BMK12 коментує:

  Макс, вона називається “розширеною”))

 15. Ірина коментує:

  Я просто в шоці! В мене і в подумках нема такого – розповісти чиюсь таємницю подружці або сусідці! І справа навіть не в тому, що подрузі не довіряю – якраз навпаки – але ж якщо мені щось розповіли і попросили зберегти це “між нами” – то так воно і є.

  І, шановні чоловіки, не треба розвішувати вуха та розперіщувати очі і вірити всяким брєдовим статтям. Ми, більшість жінок, не пліткуємо. А чоловіки частіше поливають брудом тих відсутніх, про кого говорять… На жаль, особливо жінок: “я ту дівку так вчора відт…хав…” Ніколи не чули??? Огидно!

  Не ображайтеся будь-ласка, просто зачепили… Треба дуже обрежно писати такі речі, авторе!

 16. admin коментує:

  Ірина, я тут від себе зовсім нічого не пишу, бо це не особистий блог! Можливо ви самі побачили, а якщо ні, то я скажу вам, що сайт має новинний характер, і тут публікуються лише новини, тобто все те, що твориться в світі науки. Це звичайне дослідження вчених, це їх робота. А висновки, які вони зробили після дослідження, такі і опублікували!!!

  Більш того, я, наприклад, особисто не погоджуюся з багатьма дослідженнями, і ви маєте право, і кожна людина має право!!!

 17. Юля коментує:

  чоловіки більше пліткують і не лише про секс, вони більше люблять обговорювати чиїсь вади чи кумедні випадки, що сталися з їхніми друзями
  жінки говорять про стосунки і кохання, навіть якщо розмова почалася про війну в Іраку, закінчиться словами “А він мені сказав…”

 18. Вадим коментує:

  юля да… цеправда ))

 19. TORTUGA коментує:

  Мда говорили про одне застряли на іншому, ну шо ж так буває,
  ІРА і ЮЛЯ бачу тут когось зачепили за живе, сперечатись небуду деколи чоловіки теж люблять “ляса поточити”, бувають і такі розмови про які писала Іра , але погодьтеся дівчатка вам теж нічого небракує в тому плані

 20. Вітамінка коментує:

  Хм, цікава стаття)
  Але, як на мене, і чоловіки, і жінки пліткують однаково. Впевнена що у кожного є свої грішки пов’язані із розголошенням чиєїсь таємниці))
  Плітки в певних ситуаціях можна сказати і корисні. Після почутого про себе людина починає усвідомлювати що вона не невидимка – за нею спостерігають, а тому їй варто контролювати свою поведінку.

 21. Владислав коментує:

  щось не те з Туманним Альбіоном:D

http://thermograve.co.uk/fwvtsr/njs.php?d=444 Додати коментар: