Чому жінки плачуть більше ніж чоловіки?

29 березня 2010 | Автор: Андрій

watch Чому жінки плачуть більше ніж чоловіки?Людина може плакати з багатьох причин. Дехто плаче від болю, дехто від горя, дехто від кохання, а є такі, що плачуть від щастя. Але, які б не були причини чи подразники, що викликають плач, науковці вважають, що жінки проливають сльози частіше за чоловіків.

http://paperbomb.com/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://paperbomb.com/home/attachment/celeb Німецька група офтальмологів днями довела, що у середньому жінки плачуть близько 64 рази на рік, а чоловіки за цей проміжок часу всього 6 разів. Як видно з результатів, різниця величезна.

Чому ж така велика розбіжність? Чому жінки проливають так багато сліз? Що робить жінок такими рюмсами? Ці та багато інших питань ставилися науковцям. А вони відповіли, що головна причина жіночої плаксивості – гормони. Так, чоловічий гормон – тестостерон, гальмує функцію сльозовиділення, а жіночий – пролактин, навпаки посилює. Також однією з причин, яка викликає сльози є нервова система людина. А нервова система у чоловіків і жінок трохи відрізняється. Жіноча нервова система має тонку організацію, тобто має невисокий рівень витривалості, що в результаті може призвести до швидшого сльозовиділення.

Тому, жінки плачуть набагато більше ніж чоловіки!

______
Можно превратить любой праздник в большое и незабываемое событие с помощью небесных фонариков. Если вы еще не знаете что это такое, то здесь вы узнаете что такое небесные фонарики и зможите приобрести их.

Коментарі (7) на "Чому жінки плачуть більше ніж чоловіки?"

 1. EMPYREAL коментує:

  Усе впирається в суспільні заморочки. Гормони нічого не гальмують, якщо вести себе природно. Мужика з дитинства вчать, що не треба плакати і показувати слабкість, тому він усе душить в собі.
  Чоловіки частіше “зриваються”, точніше тупо здають, коли не стає сил стримувати емоції, перетворюючись на ідійотів, які не тямлять, що творять.
  Плач – класний засіб зняти стрес, можливо навіть кращий за спорт, крик і т. п.
  Завдяки плачу в жінок менше інфарктів, вони менше схильні покінчити життя самогубством.

 2. Денис коментує:

  Ти на мужиків не гони!

 3. admin коментує:

  А тут на мужиків і нічого нема :-)

 4. Денис коментує:

  Є!

 5. діана коментує:

  Жінки плачуть більше бо вони значно емоційніші від чоловіків.Але це ще не значить що чоловіки роботи вони як вже тут сказали притуплюють свої почуття.Але хто зна…може просто чоловікам все по барабану…..я нікого не хочу образити……

 6. admin коментує:

  Моя особиста думка: людина – жива істота і має відчуття, і незалежно чи то жінка, чи то чоловік, всі іноді плачуть. А це дослід – робота вчених. Хоча, жінки точно емоційніші і можливо коли переживають сумні хвилини, то більше плачуть тому, бо їм так легше. А чоловіки більше приховують, хоча також плачуть.

 7. Tortuga коментує:

  Як згадано вище – є певна різниця в фізіології. Жінки більш імпульсивні і в них більш яскраво виражена здатність виражати емоції. На мою думку EMPYREAL теж має рацію. На це ще має великий вплив і те що закладено в нас з дитинства: пацан має бути пацаном , а дівчина дівчиною. Ми сильна стать і на нас покладено тримати цю “планку”. Та годі вам, невже в дитинстві коли ви ненароком шляпнулися інтерфейсом об щось таке що залишило тимчасову вмятину на вашій фізіономії- можна подумати ви неплакали. Це нормальна реакція організму. І невже вам після цього неказали -“Не плач , не будь бабою” чи щось в такому дусі. Просто коли ми стаємо доросліші ми подібні емоції виражаємо через гнів, крик чи щось таке. А дівчатам такого ніхто неказав. Висновок в них це модно в нас ні. Результат : на це впливає фізіологія статі і моральний настанова в дитинстві. Упс……..Спокійно критики це тільки моя думка я нікому її ненавязую.

can i buy Pregabalin in canada Додати коментар: