Як оригінально прикрасити вікна до Нового року

6 грудня 2014 | Автор: Арсен | Теги: ,

Buy Tastylia (Tadalafil) Як оригінально прикрасити вікна до Нового рокуБагато хто з нетерпінням чекають настання зими, щоб почати прикрашати інтер’єр до новорічних свят. Пропонуємо кілька стильних ідей, завдяки яким квартира отримає затишок і чарівну атмосферу. Запропоновані в цій статті прикраси для вікон не передбачають великих витрат на їх створення. Більшість з цих ідей можна реалізувати буквально за пару годин в найближчі вихідні.

 1. Будиночки з паперу
 2. follow url Хатинки на вікні
  Всі знають, що вікна можна чудово прикрасити за допомогою паперу – мабуть багато хто з нас хоча б раз в житті вирізали ажурні сніжинки. Але ми пропонуємо більш цікавий варіант, з яким вікна будуть виглядати приголомшливо як при погляді зсередини, так і зовні. Необхідно вирізати з цупкого паперу кілька будиночків, а потім наклеїти їх уздовж віконних рам.

 3. Паперові ялинки
 4. Ялинки з паперу
  Невелике віконце в санвузлі або передпокої можна прикрасити більш масштабно, вирізавши з паперу довгі піки, які зіграють роль ялинок. За бажанням, композицію легко доповнити кульками або гірляндою.

 5. Силуети птахів
 6. Пташки
  Зима – час маленьких птахів, які збиваються у вікна і шукають трохи їжі. Силуети снігурів і синиць, вирізані з кольорового паперу, будуть виглядати дуже цікаво, якщо вирізати їх з паперу різного кольору.

 7. Новорічні стікери
 8. Силуети тварин
  На допомогу тим, хто не любить возитися з ножицями і папером, прийдуть спеціальні напівпрозорі стікери для вікон. Вони не залишать слідів на склі і створять в будинку святковий настрій.

 9. Мереживні вікна
 10. Мережево на вікнах
  Цікава ідея – прикрасити скло тонким ажурним мереживом. Воно вирізається за розміром вікна і фіксується спеціальним клеєм. Ефект виходить приголомшливий – не менш цікавий малюнок, ніж від інею на склі.

 11. Композиція з гілками і шишками
 12. гілки
  Замість ялинових гілок і різдвяних вінків можна спорудити на вікні цікаву композицію з гілок. Для цього знадобиться кілька мініатюрних ваз або пляшок, свічки, шишки і маленькі ялинкові іграшки.

 13. Фігурки з газети
 14. Пташки з паперу
  Не обов’язково використовувати для виробів звичайний папір – можна скористатися листами газети або вирізками з журналів. Такі фігурки будуть виглядати дуже цікаво і стильно.

 15. Коробочки з подарунками
 16. Подарунки з паперу
  Прямо на вікно можна підвісити невеликі коробочки з подарунками.

 17. Чобітки з подарунками
 18. Декоративні чобітки
  Чудова й оригінальна ідея – прикрасити вікна тканинними чобітками для подарунків. Але не стандартними, червоними, а декорованими особливим чином, наприклад прикрашеними бісером.

source Додати коментар: