Вчені визначили найкращий період у житті жінок

16 березня 2013 | Автор: Андрій

buy Lyrica in ireland Вчені визначили найкращий період у житті жінокП’ятдесятиліття визнано вченими найщасливішим часом для жінок. Перейшовши цей рубіж, жінка, як відзначають фахівці, починає більше насолоджуватися благополуччям, сексом і взаємовідносинами.

http://oceanadesigns.net/robots.txt Опитування 1500 жінок у віці від 20 до 65 років показало, що 49% дорослих представниць протилежної статі відчували себе набагато щасливішими після 50 років. Більше чверті з них заявили, що відчувають найбільшу насолоду від інтимних стосунків (у кожної п’ятої жінки сексуальний контакт був, щонайменше, раз на тиждень – показник, порівнянний з тим, що відзначений серед 20-річних жінок).

Крім того, жінки бальзаківського віку відрізнялися більшою активністю і підприємливістю від жінок молодшого віку. Так, за минулий рік 42% дорослих жінок почали ходити на фітнес, мали намір зайнятися спортом у 2013 році – 23%, а серед 20-річних таких знайшлося лише 16%.

11% з категорії “за 50” у групі самотніх жінок були активними користувачами сайтів знайомств. У категорії ж “за 20” таких було всього 15%.

Серед жінок, які перебували у шлюбі, майже 50% зізналися, що після 50 взаємини з партнером значно покращилися.

Дорослі жінки також повідомляли про більш довірчі відносини з дітьми і про те, що зблизилися з дочками. Своїх дорослих дітей 64% вважали друзями. Більш успішний і активний образ жінки з категорії “за 50” хотіли б бачити в ЗМІ 85%.

buy a heart lyrics Додати коментар: