Трудоголізм можуть визнати залежністю 21-го століття

21 вересня 2015 | Автор: Арсен

http://crug-glas.co.uk/gallery/_w6a9401/feed/ Трудоголізм можуть визнати залежністю 21-го століття Незважаючи на те, що трудоголізм ще не був визнаний захворюванням, мабуть, цією недугою страждають набагато більше людей, ніж раніше передбачалося. Більш того, норвезькі вчені вважають трудоголізм згубною звичкою століття.

buy Lyrica online uk Трудоголізм є терміном, що означає прагнення людини занадто багато трудитися, причому це прагнення виходить за рамки звичайної працьовитості. Даний термін (як і алкоголізм) позначає хворобливу психологічну залежність.

Трудоголік – це людина, що страждає психологічним неблагополуччям. Він постійно ховається за роботу, так як не може повноцінно спілкуватися з іншими людьми. Така людина за допомогою надмірної роботи намагається також піти від своїх власних проблем, які найчастіше мають психологічний характер. Їхнє прагнення до роботи шкодить не лише самим трудоголікам, а й оточуючим.

Працюючи більше звичайного, трудоголік менше спілкується з близькими, а це шкодить не тільки йому, але і друзям і родичам.

В одному з останніх досліджень, опублікованих в журналі PLOS One, фахівець Сесіль Шу Андреасен зі своїми колегами з Бергенського університету в Норвегії, говорить про те, що “горіння” на роботі може привести до серйозних захворювань.

У тому ж дослідженні вчені пояснюють, що трудоголізмом однаково страждають як чоловіки, так і жінки. Але молодь більш схильна розвинути в собі риси трудоголіка, ніж старше покоління. Це особливо стосується тих, у кого вже є сім’я і дитина.

В інтерв’ю, Андреасен повідомила, що підсумок їх дослідження говорить про те, що людям варто більше приділяти увагу цій проблемі, а також лікарям, можливо, варто зробити деякі кроки в плані допомоги трудоголікам.

Занадто велике трудове навантаження може викликати хронічну перевтому і стрес, що, в свою чергу, може привести до психічних і соматичних захворювань.

buy Lyrica 300 mg online Додати коментар: