Діти Індиго

12 грудня 2011 | Автор: Андрій

http://oceanadesigns.net/images/granite/bainbrook-brown/bainbrook-brown.jpg Діти сучасного покоління значно відрізняються від дітей попередніх поколінь. Вчені, педагоги, психологи, лікарі та батьки заговорили про виникнення феномена Індиго.

click here Діти Індиго – це діти нової цивілізації, які відрізняються своїми психологічними характеристиками і поведінкою від раніше встановлених норм. Часто поведінка дітей нового покоління сприймається дорослими як неадекватна. Психіатри навіть ставлять їм такі діагнози, як мінімальна мозкова дисфункція, синдром дефіциту уваги, аутизм або гіперактивність.

Цих дітей неможливо покарати, адже люди старшого покоління не є для них авторитетами, як це було раніше. Індиго мають свої власні філософські переконання, з якими вони вже прийшли в цей світ. У них сильно розвинена інтуїція, почуття власної значущості, несприйнятливість до застарілої системи освіти.

Ці діти дуже обдаровані, але в той же час, деяким з них дуже важко засвоїти шкільну програму через дефіцит уваги. Іноді вони володіють екстрасенсорними цілительськими здібностями.

За деякими даними, зараз на Землі народжується близько 90% дітей Індиго. Але старші люди дуже важко сприймають прихід нового незвичайного покоління. Дорослі не знають як себе вести і як виховувати таких дітей.

Найголовніше – навчитися їх уважно слухати і дозволяти висловлювати свої думки. А ще, дозволити Індиго жити по їхніх власних уявленнях. Потрібно змінити систему освіти, світогляд, педагогів і батьків.

Саме такі діти розуміють всі сучасні технології і пристрої, наприклад, смартфони під управлінням ОС Андроїд. А программи для android можна безкоштовно завантажити на сайті androidy.info.

Коментарі (2) на "Діти Індиго"

  1. Maxim коментує:

    Редчайшая ботва, а не статья. Аутизм, ММД, СДВГ – это для семьи большое горе и испытание на всю жизнь. Ничего романтичного в этом нет. Если мы говорим о детях новой цивилизации, давайте поговорим еще и о том, что человека homo sapiens нельзя поить бензином или заряжать электрическим током. Так же и этим детям не все можно в еде, воде и воздухе. И их проблема в том, что общество их не принимает, а пока они живут в нашем обществе, а не наоборот. Хотите поближе пообщаться с такими детьми, чтобы понимать о чем пишите? Станьте волонтерам в любой местной организации, которая работает с такими детками! Потом напишите на сколько Вас хватит. А их родители живут в “этом” 24/7/356 и мало не кажется.

  2. Alex коментує:

    Maxim, а разве индиго = аутизм и др. болезни?

tastylia review Додати коментар: