Американський підліток написав книгу про Голокост

12 травня 2013 | Автор: Ігор Гнеєв

go Американський підліток написав книгу про ГолокостУ Сполучених штатах Америки чотирнадцятирічний хлопчина написав роман у коміксах про Голокост. Свій твір він назвав « Зберігаючи надію».

http://oceanadesigns.net/backsplash/ Автор походить з сім’ї корейських мігрантів і про Голокост дізнався лише у сьомому класі зі шкільної програми. Кристофер Ха, так власне зовуть автора, витратив понад тисячу годин у бібліотеці задля вивчення питання Голокосту та подій пов’язаних з ним.

Твір виконаний у вигляді чорно-білого коміксу. Усі малюнки, діалоги та сюжет було створено юним автором.

Крістофер сподівається, що завдяки його твору школярі зможуть більше дізнатися про трагедію. Його роман поки, що існує у саміздатівському вигляді, проте Ха сподівається, що знайдуться охочі для поширення його книги.

Оповідання у книзі йде про хлопця на наймення Арій, який народився у Польщі, згодом пережив Освенцим і остаточно оселився у Сполучених штатах Америки. «Я спеціально дав своєму герою таке ім’я, на івриті воно означає «Лев». Я хотів, щоб читачі з самого початку знали, що та людина є сильною і вона виживе»,  – розповідає Крістофер.

Наразі хлопчина мріє відвідати Польщу. Щоб на власні очі побачити усі місця, в яких він розповів у своєму романі.

Раніше співробітниками Меморіального музею Голокосту у США після масштабних досліджень було оголошено, що оцінки кількості жертв репресій нацистського режиму 1933-1945 років значно зросли. Дослідники віднайшли удвічі більше таборів, гетто та інших подібних закладів, створених нацистами, аніж було зафіксовано досі.

Відео про Голокост:

follow Додати коментар: