7 ознак емоційної зрілості за Фрейдом

23 вересня 2015 | Автор: Арсен | Теги: , ,

Зигмунд ФрейдЄдина людина, з якою ви повинні порівнювати себе, це ви в минулому. І єдина людина, краще якої ви повинні бути, це той хто ви є зараз… © Зигмунд Фрейд

Протягом життя ми стаємо більш емоційно зрілими, розвиваємо впевненість у собі, прагнення до серйозних стосунків, покращуємо власне життя. Нижче представлений список, який був складений послідовниками Зигмунда Фрейда, тлумачить риси характеру, за якими можна судити про зрілість людини:

  1. is it legal to buy orlistat online Здатність сприймати конструктивну критику. Це дуже важлива якість для справедливої оцінки власних достоїнств і недоліків. Слід бути готовими чути правду, а не заперечувати її. Тікаючи від проблем або вдаючи, що їх немає, ви не позбавитеся від існуючих труднощів. Коли людям складно сприймати реальність, вони шукають порятунок в ілюзіях, які ведуть у кінцевому рахунку лише до розчарувань.
  2. http://oceanadesigns.net/envira/blue-in-the-night/ Уміння пристосовуватися до змін. Зміни не завжди легко прийняти. Вони здатні перевернути світ з ніг на голову і стати причиною для виникнення стресу. Адже можуть змінюватися як ваші плани на день, і робота, соціальний статус, місце проживання і багато іншого. Потрібно бути здатними пристосовуватися до змін, а не дратуватися, дозволяючи їм вибити себе з колії.
  3. http://thermograve.co.uk/our-team/feed/ Несприйнятливість до стресів. Страхи, внутрішні переживання, стрес можуть призвести до ряду фізичних нездужань. Від того, наскільки ви несприйнятливі до стресів, залежить ваше духовне і фізичне здоров’я.
  4. Здатність не тільки приймати, але і віддавати. Люди, які приділяють іншим свій час, увагу, надають допомогу і фінансову підтримку, набагато щасливіші за інших. Ті ж, хто більше схильний приймати, часто є егоїстами, заздрісниками.
  5. Вміння ставитися до людей з розумінням. Життя – це процес взаємодії з людьми, тому дуже важливо, як ви будуєте свої стосунки. Любов і повага – це два ключових фактори, що ведуть до гармонійного життя.
  6. Здатність перенаправити негативну енергію в конструктивне русло. Дуже важливо вміти передавати свої негативні емоції, не тримати їх у собі, а, навпаки, намагатися використати на благо.
  7. Вміння любити. Любов – це велика сила. Люди народжуються зі здатністю любити, і дуже важливо пронести це почуття все своє життя.
Додати коментар: