Хто і коли створив перший глобус?

15 вересня 2009 | Автор: Андрій

enter site Хто і коли створив перший глобус?Створенням першого глобуса прославився німецький географ і мандрівник Мартін Бехайм (1459—1507).

У 1492 році він виготовив глобус «Земне яблуко» діаметром 54 сантиметри і відобразив найбільш передові географічні уявлення того часу (напередодні відкриття Нового Світу) про поверхню Землі. На глобусі Бехайма немає ніякого масиву суші між Європою і азіатськими островами, але фігурує безліч легендарних островів. Серед них острів Бразіл, що привертав увагу бристольских купців з кінця XV століття, острів Святого Брандана, нібито відкритий цим святим ще в 578 році (цей острів безуспішно шукали до 1721 року), острів Антілії, якого нібито досяг в 734 році архієпископ міста Опорто (за іншою версією, його відкрили в 1414 році).

Глобус Мартіна Бехайма є найбільшою історико-географічною цінністю, експонується в Німецькому національному музеї в Нюрнберзі.

go to site Рекомендуємо:
В настоящий момент наверно все знают о социальной сети vkontakte, но не все знают как из в контакте скачать музыку фильмы, как поднять рейтинг своей страницы и другие секреты – все это вы знайдети здесь вконтакте.

http://look-up.org.uk/img_5755/ Додати коментар: