Які клавіатури найдорожчі у світі?

19 квітня 2010 | Автор: Андрій | Теги: ,

http://oceanadesigns.net/envira/arizona-sand/ Клавіатура – необхідний пристрій введення інформації для кожного комп’ютера. Деякі виробники вирішили виділитися серед інших та створили унікальні і дуже дорогі клавіатури.

На сьогодні, найдорожчими є:

Rizatriptan to buy 1. Клавіатура Happy Hacking Keyboard HP Japan від компанії PFU.

Happy Hacking Keyboard HP Japan

Виробництво даної моделі здійснюється за попереднім замовленням. Готова клавіатура декілька разів обробляється спеціальним лаком і золотом. Якщо поглянути на неї, то можна сказати, що на вигляд вона нічим особливо не приваблює покупця. where can i buy herbal Seroquel Але ціна аж 4400 $.

2. Клавіатура з назвою 2000-IS-DT від Stealth Computer.

2000-IS-DT

За словами виробників, клавіатура оснащена захисним корпусом і може працювати в складних кліматичних умовах від -40º С до 90º С. Для виробництва такої клавіатури фірма Stealth Computer використовує антикорозійну неіржавіючу сталь. Ціна – 2200$.

3. Клавіатура Touch Stream LP від компанії FingerWorks.

Touch Stream LP

Ціна – 1500$.

4. Клавіатура Executive Keyboard від Maltron.

Executive Keyboard

Компанія Maltron виробляє клавіатури, що призначені для покращення умов роботи користувачів ПК, а саме зниження навантажень на кисть руки. Ціна на дану модель – 1100$.

5. Клавіатура Dual Handed Ergonomic 3D від Maltron.

Dual Handed Ergonomic 3D

Ця модель клавіатури відрізняється від усіх інших тим, що має спеціально увігнуті всередину клавіші, які забезпечують легку роботу пальців. Ціна – 750$.
__________________
Все фанаты Rasmusa всегда собираются вместе в интернете на The Rasmus – Неофициальный сайт.

Додати коментар: