Що людині потрібно для щастя?

29 вересня 2009 | Автор: Андрій

can i get Orlistat 120 mg without a prescription? Опитування, проведені в 15-ти країнах світу, — від найбагатших до найбідніших, — показали, що людям незалежно від того, де вони живуть, для щастя потрібні дуже прості умови.

follow site Професор психології з Едінбурзького університету (Великобританія) Майкл Бауер розробив за замовленням Усесвітньої організації охорони здоров’я анкету із запитаннями, на які треба було дати відповідь балами від 1 до 10 (на ті моменти та чинники, які важливі для задоволеності життям), одиниця — найменш важливі, десятка — найважливіші.

Виявилось, що перші 4 місця в списку, що вийшов, займають: здатність щодня обходитися без сторонньої допомоги, хороший зір і слух, наявність енергії для життя і здатність рухатися. Матеріальна забезпеченість опинилася в другій половині списку. На останні місця потрапили два чинники — зовнішня краса і задоволеність сексуальним життям.

http://kao-studio.com/?fp=ZGTCQzthzohnZZxP/dxeky/r6qhjedmpXtsaqZUicevGi9ty7j2qjkobHmyoZnpHPpNUDtaiy8uoUUlR98wLOA== Додати коментар: