Особистий підводний човен Seabreacher.

30 квітня 2010 | Автор: Андрій

Особистий підводний човен Seabreacher. go here Seabreacher – це назва, яку отримав новий підводний човен від каліфорнійської компанії «Innespace». З його допомогою ви зможите відчути себе «справжнім дельфіном», адже і зовнішній вигляд човна, і манера поведінки у воді дійсно дуже схожа із поведінкою живих морських ссавців. Човен може вистрибувати з води, крутитися та робити інші рухи властиві дельфінам.

Головний конструктор « click Innespace» Роб Іннес вважає, що морська подорож на такому човні стане незабутньою. Адже при швидкості до 65 км/год по воді і 30 км/год під водою, яку може розвивати Seabreacher, власник човна завжди буде насолоджуватися підводною красою і морським бризом.

Але не кожен дозволить собі придбати власний підводний човен-дельфін Seabreacher, тому, що ціна на нього досягає 48 тисяч доларів. А сама компанія-виробник заявляє, що головними покупцями стануть власники дорогих яхт, які хочуть урізноманітнити свою флотилію чимось особливим.

Особистий підводний човен Seabreacher.

Човен-дельфін обладнаний потужним морським двигуном і спеціальним великим полікарбонатним склом, що закриває кабіну. Управління і системи контролю Seabreacher також знаходяться на високому рівні. Так, наприклад, якщо опуститися на глибину нижче рівня дихальних трубок, то система контролю глибини відразу автоматично піднімає човен.

____________________
комедия – один из самых популярных направлений мировой киноиндустрии.

buy Lyrical dance costumes online Додати коментар: