Найбільший у світі плавучий вітряк знаходиться на узбережжі Фукусіми

4 вересня 2015 | Автор: Арсен

follow link Найбільший у світі плавучий вітряк знаходиться на узбережжі ФукусімиІнженери в Японії встановили найбільшу в світі плавучу вітряну турбіну, висота структури якої становить 344 фути (104,8 м). За розрахунками вона буде в змозі витримати 65-футові хвилі і навіть цунамі.

http://intouch-business.com/portfolio-category/fund-planning/ Турбіну в 7 мегават прикріпили до морського дна за допомогою чотирьох 20-тонних якорів приблизно в 12 милях від узбережжя Фукусіми. Її установка переносилася чотири рази через послідовні тайфуни в регіоні. Тим не менш, один з головних інженерів проекту, Катсунобу Симідзу, повідомив, що турбіна, приблизно такої ж висоти, як лондонський собор Святого Павла, зможе витримати навіть найбільш екстремальні умови.

«Турбіна і якоря розроблені так, щоб протистояти 65-футовим хвилям», – сказав Сімідзу. «Крім того, тут ми можемо отримати цунамі заввишки 32 футів. Ось чому ланцюги навмисно послабили».

«Якщо велика хвиля підштовхне турбіну вгору, вниз або вбік, вільні ланцюги, що з’єднують структуру з морським дном, дадуть їй свободу пересування без ушкодження», – пояснює він.

Країна ще не оговталася від землетрусу і цунамі, що стався в березні 2011 року, які завдали шкоди АЕС Фукусіма. Перед землетрусом близько 30% всієї енергії в країні вироблялися атомними електростанціями. Тепер Фукусіма виведена з експлуатації, і всі 48 ядерних реакторів Японії були відключені.

Найбільший у світі плавучий вітряк

Враховуючи малу кількість природних ресурсів країни, імпорт викопного палива в Японію з моменту катастрофи Фукусіми, за оцінками експертів, обійдеться близько в $ 80 млрд., згідно з урядовим звітом жовтня минулого року.

Плаваюча турбіна була частиною експериментального проекту, що фінансується урядом Японії, метою якого було створити першу в світі плавучу вітряну ферму, з’єднуючи три плавучих турбіни з однієї плавучої електростанцією.

Проект також вивчає комерційну доцільність вітрової енергії у якості альтернативи ядерній, а також перевіряє можливий потенціал галузі, яку в подальшому Японія зможе експортувати за кордон.

http://kao-studio.com/author/admin/feed/ Додати коментар: