Медики попереджають українців про небезпеку переохолодження

13 грудня 2012 | Автор: Андрій | Теги: , , ,

see url Українські медики вирішили нагадати населенню про нинішню небезпеку обмороження та переохолодження, говориться в повідомленні Міністерства охорони здоров’я України.

Згідно даних Українського науково-практичного центру медицини катастроф та екстреної медичної допомоги, станом на ранок сьогоднішнього дня було офіційно зареєстровано 9 випадків обмороження та переохолодження. Всі постраждалі госпіталізовані.

Медики зазначають, що переохолодження може наставати навіть за плюсової температури повітря. Наприклад, погода за вікном нижче +7 градусів Цельсія може вважатися такою, що здатна спровокувати досить великі проблеми зі здоров’ям. Саме тому варто одягатися багатошарово. При цьому одяг повинен бути просторим і захищати усі відкриті ділянки шкіри, повідомляє medvesti.net.

Також як зазначають медики, не можна виходити на мороз натщесерце. В зимовий період часу бажано їсти калорійну їжу. Категорично забороняється вживання на морозі алкогольних напоїв, так як алкоголь володіє здатністю розширювати судини на поверхні тіла, що в кінцевому результаті призводить до швидкої втрати тепла.

На завершення нагадаємо, припинення опадів і зниження температури повітря до 10 градусів прогнозується від 14 грудня.

http://oceanadesigns.net/images/granite/cleopatra/cleopatra.jpg Додати коментар: