ЧС світу з футболу 2010. Бразильцям є за що боротися!

14 червня 2010 | Автор: Андрій

Збірна Бразилії. Фото: tsn.uaЗбірна Бразилії на Чемпіонаті Світу з футболу 2010 є лідером за кількістю спонсорів. В цьому, звичайно ж, немає нічого дивного. Скільки разів ця збірна доводила своє право називатися найсильнішою у світі. Багато компаній мріють про те, щоб стати офіційним спонсором команди-легенди.

Цього разу, таких щасливчиків, виявилася рекордна кількість, аж десять. Завдяки такій потужній фінансовій підтримці кожен гравець збірної команди Бразилії може розраховувати у разі перемоги на досить кругленьку суму призових.

У цьому році сума буде обчислюватися в source url 500 тисяч американських доларів. Півмільйона, є за що поборотися, і довести світові, що сильніших за Бразилію у футболі немає. Це найбільша сума призових, за весь час виступів цієї команди на Чемпіонатах Світу.

Хотілося б нагадати, що в групі крім бразильців, знаходяться команди з http://oceanadesigns.net/wordpress/wp-admin/ Португалії, Кот-д’Івуару, Північної Кореї. Всі шанувальники збірної Бразилії сподіваються, що їхня команда ураганом зламає опір цих суперників. Відчуваючи велику повагу до Бразильців, все ж таки не зовсім віриться, що Португальці виявляться легким випробуванням для Південно-Американської команди.

robaxin without rx Додати коментар: