Знайдена неможлива планета – мега-Земля

16 вересня 2015 | Автор: Арсен

http://fairtrademusicinternational.org/es/texto-estandar-de-fair-trade-music-international/ Знайдена неможлива планета - мега-ЗемляАстрономи оголосили про те, що виявили новий тип планет – кам’яну планету, вага якої в 17 разів перевищує вагу Землі.

robaxin 500 Раніше вважалося, що така величезна кам’яна планета не може існувати, так як будь-яка планета такого великого розміру притягує водень, формуючись у газового гіганта, схожого на Юпітер. Однак виявлена планета тверда і набагато більша, ніж відкриті раніше супер-Землі. Це відкриття відкриває широкі можливості для існування життя на інших планетах.

Нова планета Kepler-10c робить оборот навколо зірки кожні 45 днів. Вона розташована на відстані 560 світлових років від Землі в сузір’ї Дракон. У системі також є лавова планета Kepler-10b, чий період обертання становить 20 годин.

Діаметр Kepler-10c становить близько 29 000 км, і це в 2,3 рази більше, ніж Земля. Виходячи з того, що нам відомо про формування сонячних систем, вона повинна була потрапити під категорію міні-Нептунів з густою газовою оболонкою. Однак вимірявши масу Kepler-10c за допомогою інструменту телескопа Галілео на Канарських островах, дослідники з’ясували, що планета в 17 разів важча за Землю. Це говорить про те, що у неї твердий кам’яний склад.

Учені поки не можуть пояснити, як така велика кам’яна планета сформувалася. Однак її відкриття змінить наші уявлення про історію Всесвіту та можливості існування життя. Системі Kepler-10 близько 11 мільярдів років, тобто вона сформувалася через 3 мільярди років після Великого вибуху.

Варто також підкреслити, що ранній Всесвіт містив тільки водень і гелій. Більш важкі елементи необхідні для формування твердих планет, такі як кремній і залізо були створені з першим поколінням зірок.

mail order Lyrica Додати коментар: