Як долетіти до Марса за 110 днів

13 січня 2016 | Автор: Арсен

buy Pregabalin Як долетіти до Марса за 110 днівКоли вчені навчаться використовувати замість спалюваного палива в двигунах інші джерела отримання енергії, прагнення людини підкорити космічні простори з мрії стане реальністю, і однією з таких розробок може стати двигун, винайдений британським інженером Роджером Шойером, з допомогою якого до Марса можна буде дістатися лише за 110 днів.

http://look-up.org.uk/sitemap-archives.xml Журналісти, говорячи про розроблений Роджером Шойером двигун на базі електромагнітних хвиль EmDrive, заявляють про перемогу не тільки над здоровим глуздом, але і над відомими законами фізики. Варто відзначити, що багато вчених-фізикыв в даний час взагалі не готові розглядати цей двигун, оскільки теоретична база відсутня повністю. Втім, відсутність теоретичної бази не заважає йому працювати, причому досить успішно.

За словами вчених, як мінімум неортодоксальної частини вченого світу, людські знання про Всесвіт мізерно малі, і не виключений варіант, що коли-небудь сучасні підручники фізики доведеться переписувати. Наприклад, двигун на базі електромагнітних хвиль EmDrive, про який раніше говорили як про неможливе, вже став реальністю, і в липні минулого року його працездатність була підтверджена фахівцями NASA. Восени 2015 року працездатність даного двигуна підтвердив професор Дрезденського університету Мартін Таджмар.

Шойер тривалий час працював на підприємствах військово-промислового комплексу своєї країни, а також брав участь у проектах ЄКА, в тому числі і в роботі над створенням глобальної системи навігації Galileo. Ідея створення двигуна на електромагнітних хвилях виникла у британського інженера ще в 90-х роках минулого століття, а вже в 2001 році спеціально для розробки такого двигуна ним була заснована компанія Satellite Propulsion Research.

Перші публікації Шойера, присвячені двигуну на електромагнітних хвилях, викликали досить серйозний скепсис, оскільки інженером пропонувався двигун, робота якого суперечила одному з основоположних законів фізики – закону збереження імпульсу. Як мінімум робота двигуна суперечить цьому закону у тому вигляді, в якому він сформульований в даний час. Шойер обґрунтував, що існування конструкції, що створює тягу без реактивного викиду, шляхом відбиття від стінок спеціальної вакуумної камери електромагнітного випромінювання, є реальністю.

Зазначимо, що як раз відсутність реактивної тяги і є причиною нестиковки EmDrive та законів сучасної фізики.

buy Lyrica europe Додати коментар: