Вчені збільшили висоту польоту МКС на п’ять кілометрів

5 травня 2012 | Автор: Андрій | Теги: , , ,

http://oceanadesigns.net/backsplash/ За повідомленням російського видання РІА Новини, нещодавно спеціалісти Центру управління польотами (ЦУП) Російської Федерації завершили операцію, що передбачає збільшення середньої висоти польоту МКС (Міжнародної космічної станції) на 5,2 кілометра.

Tastylia Germany Як сказав журналістам співрозмовник російського агентства, приблизно о 12:37 за московським часом або 11:37 по Києву два основних двигуни вантажного космічного корабля під назвою «ATV-3» були успішно запущені. Як планувалося, вони відпрацювали трохи більше 20 хвилин. В кінцевому результаті середня висота орбіти Міжнародної космічної станції була збільшена до 339,5 кілометра, тобто ще на 5,2 кілометра.

Мета такої операції полягає в формуванні робочої орбіти станції для створення необхідних умов для стикування пілотованого космічного корабля під назвою «Союз ТМА-04М». Нагадаємо, до 15 травня 2012-го року на цьому кораблі повинна вирушити нова тривала експедиція до МКС. Згідно плану, стиковка Союзу з МКС відбудеться 17 травня.

На даному етапі на Міжнародній космічній станції несуть вахту астронавт Андре Кауперс, який представляє Європейське космічне агентство, астронавт від НАСА на ім’я Дональд Петті, а також російський космонавт Олег Кононенко від Роскосмоса.

Нагадаємо, космічний апарат під назвою «Automated Transfer Vehicle», який успішно пристикувався до Міжнародної космічної станції 29 березня цього року, привіз приблизно 6,5 тонни вантажу – кисень, воду, паливо, продукти харчування та деякі інші необхідні космонавтам вантажі. Планується, що він проведе на орбіті 171 день.

where to buy Pregabalin online Додати коментар: