В кінці тижня Землю накриє потужна магнітна буря

8 листопада 2011 | Автор: Андрій

http://glacierbayalaska.com/accommodations/cabin/ Астрономи повідомляють, що на добре видимій частині Сонця нещодавно з’явилася ціла група небезпечних плям. Всього їх там кілька десятків. Це скупчення плям, які були названі номером 1339, в рази перевищує розміри нашої планети.

http://theblindclub.com/frank-turner-sailors-boots/ За словами астрономів, ці плями можна побачити за допомогою не тільки любительських телескопів, але й в об’єктиви цифрових фотокамер.

Найперше їх зафіксували співробітники обсерваторії сонячної динаміки Сполучених Штатів. Це сталося 3 листопада 2011 року. Тоді на світилі стався спалах, який відносять до Х-класу. В результаті цей спалах супроводжувався потужним викидом корональної маси.

За підрахунками астрономів, маса мала швидкість приблизно 1 млн. км/год. При цьому її вага становила кілька мільярдів тонн. Але так званий «гігантський плювок» світила до цих пір не досяг нашої планети.

Взагалі вектор вибуху був спрямований у напрямку Венери. Але в результаті спалаху відбувся масовий збій радіокомунікацій на Землі, повідомило аерокосмічне агентство НАСА.

Як розрахували представники Національного управління атмосферних і океанічних досліджень Сполучених Штатів, до кінця цього тижня, зона 1339 повільно зміститься до точки, яка направлена до нашої планети. Саме з цієї причини на Землі очікується серія магнітних бур. За прогнозами астрономів, вони будуть відчутні на протязі двох тижнів.

Якщо розглянути карту світила, на якій позначені активні плями, то можна побачити, що Сонце готове обстріляти нашу планету відразу з семи «знарядь» – саме стільки налічується небезпечних зон, які готові ось-ось обрушити на нас і нашу тендітну планету тонни корональної маси.

Таким чином, в результаті цього явища Слушать радио онлайн, можливо, доведеться з перебоями. Проте багато технологій, а в тому числі і Інтернет, захищені від впливів випромінювання і погодних умов.

Додати коментар: