У ніч на 5 січня на Землю проллється «зоряний» дощ

4 січня 2016 | Автор: Арсен

У ніч на 5 січня на Землю проллється «зоряний» дощВ ніч з 4 на 5 січня жителі планети зможуть спостерігати красиве видовище – зоряний дощ, який проллється на Землю.

Це цікаве явище можна буде спостерігати з 23:00 год. і практично до світанку 5 січня. Щоб розгледіти потік частинок помераючої комети ніякого надпотужного обладнання не потрібно, зорепад можна буде розгледіти неозброєним оком. Для цього краще виїхати за місто, так як у великих населених пунктах електричне освітлення псує ефект від спостереження за цим явищем.

Треба сказати, що потік квадрантид, саме так назвали астрономи це явище, це не єдина космічне подія, яку можна буде споглядати в січні 2016 року.

Наприклад, з ранку 9 січня Венера і Сатурн опиняться в одній площині. Якщо спостерігати з Землі, то буде здаватися, що планети злилися в одне ціле, тому фахівці назвали це явище поцілунком планет.

А 17 числа поточного місяця в околицях Землі промайне комета Каталіна. І пройде космічна гостя досить недалеко, так що подивитися її політ можна буде за допомогою звичайного бінокля.

Додати коментар: