NASA здійснило запуск магнітної лабораторії

14 березня 2015 | Автор: Арсен

go to site ЛабораторіяКосмічне агентство США вивело на навколоземну орбіту лабораторію, яка буде вивчати магнітні поля. Завдяки місії, що отримала назву «Magnetospheric Multiscale» (MMS), вчені більше дізнаються про таке явище, як магнітні поля.

http://arsipkomik.com/work/pendekar-pemabuk/ Про запуск лабораторії представники відомства розповіли у своєму Twitter. Ракета Atlas 5 стартувала з мису Канаверал 12 березня в 22:44 (04:44 за Києвом). Головним завданням місії стане вивчення магнітного перез’єднання – процесу, при якому відбувається сходження і перестроювання ліній магнітного поля з різних магнітних доменів. Його можна спостерігати на прикладі з’єднання і роз’єднання магнітних полів нашої Землі. При цьому відбувається вивільнення колосальної енергії.

В рамках місії запущено чотири однакових космічних апаратів. Вони мають восьмикутну форму і після виведення на орбіту утворюють собою щось на зразок піраміди. Така побудова дозволить створити тривимірну карту процесу.

Фахівці хочуть з’ясувати, якими особливостями володіє магнітне перез’єднання в атмосфері зірки або околиці чорної діри. Для цього вони мають намір детально вивчити механізми, що відбуваються в земній магнітосфері.

Ракета Atlas 5 (з допомогою якої вивели на орбіту лабораторію MMS) відноситься до сімейства ракет Atlas. Для першої ступені використовується вітчизняний рідинний ракетний двигун РД-180. Перший запуск цієї ракети був здійснений ще в 2002 році.

Раніше NASA представило анімацію, на якій можна бачити орбітальне угруповання: 18 супутників, а також Міжнародну космічну станцію.

buy Lyrica india Додати коментар: