Найбільший метеорит

23 листопада 2012 | Автор: Андрій

http://fantastic-ideas.com/21/fantastic-financial-tables-plugin-21.html can you buy Pregabalin over the counter У Польщі недалеко від Познані виявили метеорит, чия маса внесла відразу корективи в список найбільших метеоритів на Землі. Вчені встановили, що гість з космосу важить 300 кілограм, і даний метеорит виступає найбільшим серед позаземних уламків, які коли-небудь були знайдені в Східній Європі. Його знайшли мисливці за метеоритами, команда, очолювана геологами Лукашем Смула, а також Магдаленою Скіжевською, Університет Адама Міцкевича у Познані, біля північної межі міста, де розташовується Мораско – Метеоритний заповідник.

Мораско займає площу близько 50 гектарів, на території його розташовується чимала кількість кратерів, які, як вважається, утворилися п’ять тис. років тому внаслідок падіння космічного великого тіла, яке розвалилося в повітрі. Найбільший з даних кратерів має в діаметрі 100 метрів, а також 11 метрів завглибшки. У заповіднику періодично ведуться пошуки осколків даного стародавнього удару, і тотальна вага всіх знайдених осколків до справжнього моменту наближається до 1.5 т. З00-кілограмовий чемпіон виявлений був за допомогою металошукача геологами.

Він перебував, можна сказати, практично на самій поверхні землі, на глибині 2 метри. Уламок метеорита представляє щось типу піраміди 60см висотою і вагою близько 300кг. За словами Анджея Мушинського, члена команди, сигнал був сильний. Це досить рідкісний метеорит, практично повністю складається з заліза з малою домішкою нікелю. Відомо також, що кора Землі складається з заліза, проте вчені її досліджувати не можуть. А тепер мається цінний об’єкт спеціально для дослідження. А саме – метеорит, який має структуру, схожу з земною.

glob-news.ru

does robaxin get you high Додати коментар: