Комету століття ISON можна буде бачити неозброєним поглядом

19 листопада 2013 | Автор: Арсен | Теги: ,

robaxin Комету століття ISON можна буде бачити неозброєним поглядомКомета ISON, яка була названа кометою століття, вийшла на орбіту Землі, і тепер її можна побачити неозброєним поглядом. Комета стала значно яскравішою за останні дні, у міру того, як вона наближається до Сонця. Якщо вона “переживе” свій політ, це буде найяскравіше небесне шоу за більш ніж 300 років. У наступні кілька тижнів комета буде ставати ще яскравішою, поки не затьмарить своїм виглядом Місяць.

buy Lyrica online canada Комета ISON була вперше помічена російськими астрономами Віталієм Невським і Артемом Новічонком за допомогою Міжнародної науково-оптичної мережі у вересні 2012 року, коли вона перебувала в 941 мільйоні кілометрів від Сонця.

Шар з льоду і пилу прийшов з Хмари Оорта – величезного скупчення крижаних уламків, що залишилися від створення Сонячної системи, яке знаходиться на відстані 150 трильйонів кілометрів від Землі.

Хоча вважається, що інші комети, наприклад, комета Хейла-Боппа прийшли з хмари Оорта, комета ISON стане першою за останні 200 років, що підійшла так близько до Сонця, і прийшла з краю Сонячної системи. ISON рухається зі швидкістю 377 км за секунду і підійде найближче до Сонця 28 листопада 2013 року, перебуваючи на відстані 1,2 мільйонів кілометрів від поверхні Сонця. Комета нагріється до 2760 градусів за Цельсієм.

Якщо розрахунки виявляться вірними, то це галактичне шоу можна буде порівняти з Великою кометою 1680, чий хвіст досягав 150 мільйонів кілометрів і був видний навіть удень.

how to order fincar online without a prescription Додати коментар: