Європейське космічне агентство погодилося розглянути ідеї щодо захисту планети від астероїдів

16 січня 2013 | Автор: Андрій | Теги: ,

follow link Офіційні представники Європейського космічного агентства (ESA) заявили в рамках проекту під назвою «AIDA» про свою готовність розглянути пропозиції та ідеї, що безпосередньо стосуються захисту нашої Землі від таких потенційно небезпечних космічних об’єктів як астероїди.

buy Pregabalin 300 mg uk Проект «AIDA» (повна оригінальна назва «Asteroid Impact and Deflection») включає в себе дві самостійні місії. Одна з них передбачає конструювання сучасного космічного корабля, за допомогою якого можна було б відбити потенційно небезпечний астероїд. Ця місія покладена на спеціальну групу ESA і співробітників лабораторії прикладної фізики Джона Хопкінса, США. У свою чергу, друга місія передбачає створення зонда, за допомогою якого можна буде проводити необхідні спостереження за бінарним астероїдом до і після зіткнення.

Керівники проекту мають надію на те, що залучення до нього вчених, які представляють інші світові університети, в кінцевому результаті дозволить набагато швидше отримати технологію зі спрямованої зміни траєкторії небезпечних космічних об’єктів.

На завершення нагадаємо, минулого року група вчених з Корнельского університету використовувала для захисту нашої планети від астероїдів велику кількість спеціальних супутників із лазерами на сонячних батареях.

get link Додати коментар: