Чорні діри знову ставлять під сумніви теорії НАСА

22 вересня 2015 | Автор: Арсен | Теги: ,

http://shellystearooms.com/shellys-tea-rooms-news-winter-2013/ Чорні діри знову ставлять під сумніви теорії НАСАНещодавно фахівці з НАСА провели аналіз даних, зібраних телескопом WISE. Нові відомості знову спростовують всі раніше висунуті теорії щодо чорних дір. Дослідження були проведені на більш ніж 170 000 чорних дірах. На думку самих дослідників і науковців НАСА, більш ранні теорії про будову даних космічних об’єктів, доведеться знову переглянути, якщо не змінити докорінно.

http://oceanadesigns.net/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://oceanadesigns.net/envira/butterfly-beige/ Перші наукові теорії про чорні діри були висунуті в 1970 році. Ці знання використовуються до цих пір в астрономії. Головним питанням є кардинальна зміна показників і розмірів чорних дір. Кожна з них є унікальною, і знайти дві однакові вельми складно. Головною теорією є та, що навколо чорної діри є невелике кільце газу, яке нагадує пончик. Його назвали Торос.

На даний момент теорія звучить приблизно так: в один момент чорна діра ховається від погляду вчених, так як змінює свій кут огляду. Так як газове кільце постійне, то воно нікуди не зникає, але огляд під певним ракурсом стає просто неможливим. Це доводить те, що чорні діри залишаються стабільними, а змінюється лише спосіб їх огляду.

Проте нове відкриття робить колишню теорію не реальною. Для вивчення чорних дір використовується рівень кластеризації. Отримані свіжі дані говорять про те, що цей рівень відрізняється у кожної чорної діри. Це підтверджує той факт, що чорні діри дійсно вельми різноманітні.

Основною теорією залишається та, що чорна матерія впливає на всі зміни в космосі.

Крім того, досі незрозуміло, як чорна матерія впливає на галактики. Відомо тільки, що чим щільніше кільце чорної матерії навколо галактики, тим більше ореол спостерігається співробітниками НАСА.

click here Додати коментар: