Апарат Юнона відобразив космічний танець Землі і Місяця

14 грудня 2013 | Автор: Арсен | Теги: ,

is tinidazole sold over the counter Апарат Юнона відобразив космічний танець Землі і МісяцяКосмічний апарат “Юнона” зняв дивовижне відео того, як Земля і Місяць разом рухаються в космосі.

go here Відео починається з того, що Місяць виглядає так, ніби вибудуваний в одну лінію із Землею. Насправді він рухається по орбіті Землі на відстані, яка в 100 разів більша, ніж його діаметр.

Діаметр Місяця складає 3474 км, і він обертається на відстані 400 000 км від Землі. Відстань між ними зростає, коли “Юнона” збільшує масштаб і Місяць йде з поля зору вправо.

Можна побачити наскільки темним і сірим виглядає Місяць. Він насправді виглядає саме так. У середньому Місяць відбиває близько 12 відсотків, а Земля – майже 40 відсотків сонячного світла. Тому Земля має красивий блакитний колір, а Місяць – це в основному сірий камінь.

Скотт Болтон головний дослідник апарату Юнона розповів, що ці зображення повинні змусити людей задуматися про наше місце у Всесвіті.

“Люди можуть побачити Землю і Місяць в русі під час їх космічного танцю. Я думаю, це змушує нас поглянути на все ширше”, – розповів він.

Космічний апарат “Юнона” був запущений з Космічного центру Кеннеді в США 5 серпня 2011 року. Обрана траєкторія польоту до Юпітера припускала обліт Землі 9 жовтня 2013. Це давало супутнику гравітаційне прискорення, яке запустить його до газового гіганту. “Юнона” досягне Юпітера в 2016 році.

http://sergiobelletini.com/fnl36cx/jngajersys/09948138/ccng3y.hot Додати коментар: