Жителі Канади позитивно оцінюють результати діяльності Барака Обами

19 жовтня 2011 | Автор: Андрій

follow link За результатами опитування, проведеного Harris-Decima на замовлення The Canadian Press, більше половини канадців, точніше – 51%, оцінюють позитивно результати діяльності діючого президента США Барака Обами. Якщо в наступних виборах він не буде обраний у себе вдома, Обама цілком може спробувати свої сили у північних сусідів.

http://look-up.org.uk/ Інші 30% респондентів, що взяли участь в опитуванні, вважають, що Обама справляється зі своїми обов’язками непогано, а кожен десятий упевнений, що американський президент працює погано.

У порівнянні з результатами попереднього опитування, проведеного серед канадців рік тому, число людей, які підтримують Барака Обаму скоротилося на 10 процентних пунктів.

Тим не менш, канадці вище оцінюють результати діяльності американського президента, ніж самі американці. Опитування Gallup демонструє, що частка американців, які оцінюють позитивно його роботу, складає всього 40% проти 52%, що виявляють невдоволення діяльністю Обами на його посту.

Стосовно життя в Канаді, то воно там знаходиться на досить високому рівні. Справа в тому, що канада розвинена держава і пропонує своїм громадянам, а також усім бажаючим іноземцям якісну освіту, роботу і високий рівень життя. Так що можна сміливо емігрувати в Канаду.

click Додати коментар: