Яке значення має знання іноземної мови при працевлаштуванні

29 лютого 2012 | Автор: Андрій

http://totalhealthnow.co.uk/products/educational-material/ Мабуть, сьогодні вже ні для кого не секрет, що одним з головних критеріїв при працевлаштуванні є знання іноземної мови, що також служить конкурентною перевагою.

http://creativepropertyuk.co.uk/typography Як заявляють фахівці трудового ринку, вартість так би мовити «балакучого» працівника збільшується в середньому на 20%. Звідси і не дивним є факт, що в наш час більшість молодих людей прагнуть освоїти відразу кілька іноземних мов. Одні отримують ці знання самостійно, а інші – за допомогою спеціальних курсів.

Так склалося, що традиційним мовою міжнародного спілкування є англійська мова. І в тому випадку, коли мова заходить про важливість знання тієї чи іншої мови для певної посади, то лідером залишається саме англійська мова. Однак, як показує практика, останнім часом більшість європейських компаній контактують між собою на італійській, іспанській, німецькій та французькій мовах.

З цієї причини чимала кількість фахівців, які віддають власній кар’єрі більшу частину свого життя, не упускають можливості освоїти другу, а іноді навіть третю і четвертю іноземну мову.

А якщо ви хочете знати англійську, то варто пройти Курсы английского языка в Киеве в професіоналів за доступними цінами. Знання англійської дасть у житті багато переваг.

За матеріалами: Курсы английского языка в Киеве

http://1844house.com/tag/northwoodsshiitakefarm/feed/ Додати коментар: