Volkswagen був найдорожчою компанією світу всього 1 день

15 липня 2013 | Автор: Арсен

enter В історії компанії є період, коли Volkswagen перебував на «вершині світу»: німецький концерн став найдорожчою компанією на Землі, правда – лише на один день.

http://emindfolks.com/app-store-optimization-services День тріумфу для автогіганта трапився, коли багато акціонерів – в часи не найбільш райдужних перспектив розвитку продали свої частки цінних паперів. Брокери, не кваплячись, скуповували акції під час пониження їх позицій на світовому фондовому ринку і навіть укладали парі, хто зможе придбати їх за найнижчою ціною. На той момент вважалося, що головний акціонер, – відома на весь світ автомобільна компанія Porshe, володіє 48% акцій.

Безумовно, сьогоднішні підприємства Києва не такі багаті як компанія Volkswagen чи Porshe, але можна розглядати і купівлю їх цінних паперів з метою отримання прибутку в майбутньому.

Коли ж Porshe несподівано оголосила, що таємно купила акцій на частку 74% концерну, це викликало серед спекулянтів паніку, яка призвела до різкого стрибка ринкової вартості. Колишні акціонери були змушені викуповувати свої частки за цінами, в п’ять-шість разів вищими за початкові ціни, але акції вже практично неможливо було вільно придбати. І Volkswagen став найдорожчою компанією в світі: 74% його акцій у Porshe оцінювалися в $ 127 млрд, у той час, як сама Porshe коштувала всього $ 11 млрд.

Втім, вже наступного дня виверт перестав працювати, і вартість акцій впала.

Якщо ви збираєтеся стати гравцем на біржі, переконайтеся, що маєте в своєму розпорядженні вірні відомості про ситуацію на ринку цінних паперів, і не поспішайте робити висновки.

follow Додати коментар: