Вченим не вдалося виявити темну матерію в околицях Сонячної системи

3 травня 2012 | Автор: Андрій

http://sandersondredging.com/literacy/literacy.html Результати одного з останніх досліджень космічного простору вчені називають тривожним сигналом. Справа в тому, що виявлена в рамках дослідження кількість темної матерії не відповідає тій кількості, яка була заявлена раніше. Як виявляється, насправді темної матерії набагато менше.

follow За словами дослідників, гіпотетична субстанція грає одну з найбільших ролей своєрідних будівельних лісів, у такий спосіб створюючи умови, при яких під дією гравітації звичайна матерія формує різні космічні об’єкти, в тому числі зірки. За припущеннями дослідників, сьогодні вона складає як мінімум 80 відсотків всієї маси Всесвіту.

Прийнято вважати, що Чумацький Шлях розташований в хмарі темної матерії. Теоретичні обчислення повинні були підтвердити вимірювання щільності «невидимої» для людини космічної матерії.

Темна матерія часто називається «невидимою» з тієї причини, що вона не випромінює електромагнітних хвиль, і саме тому безпосередньо вона не була виявлена до цих пір. Сьогодні темна матерія тільки передбачається вченими-теоретиками. Сучасна наука займається її вивченням і визначенням по гравітаційному ефекту, який вона нібито чинить на будь-які космічні об’єкти.

Оскільки рух зірок являє собою результат гравітаційного впливу і звичайної, і темної матерії, точні вимірювання більшості небесних світил можуть продемонструвати, яка саме частка темно матерії знаходиться в Чумацькому Шляху.

* Пройти качественные курсы английского языка Present Perfect можно у специалистов www.e-english.ru. Заходите на сайт и записывайтесь на курсы.

source site Додати коментар: