Повернути в бібліотеку книгу через 78 років

3 серпня 2013 | Автор: Арсен

follow site Як відомо, книги до бібліотеки потрібно повертати вчасно, інакше за кожен прострочений день книголюбам доведеться платити. Цікаво, яка сума набігає майже за століття?

http://allweatherfencing.com/wp-json/ Вельми незвичайний випадок стався нещодавно в Чикаго, який до цих пір обговорюється співробітниками міської бібліотеки. Справа вся в тому, що Харлін Хоффман Вінж, одна з місцевих мешканок Чикаго, виявила у себе в шафі книгу “Портрет Доріана Грея”. І все б нічого, та тільки узятий роман був з місцевої бібліотеки 78 років тому. Мама Харлін, мабуть, вчасно забула повернути книгу. Коли Харлін помітила на книзі друк бібліотеки, вона вирішила, як свідома людина, виправити помилку своєї матері. А купить книги в Киеве можно на сайте knigalaguna.com.ua.

В цей же час у бібліотеці діяла “амністія” на не здані в строк книги. З порушників знімали штраф і просто прощали їм їх невелике правопорушення. Звичайно ж, побачивши, дату, коли “Доріан Грей” був узятий з бібліотеки, її співробітники тільки ахнули. Перш ніж повернути книгу, Харлін все ж поцікавилася, чи чекає її якесь покарання за такий довгий термін перебування книги у неї вдома. Проте співробітники бібліотеки запевнили жінку, що завдяки амністії, що діє в цей період, покарання не буде. І вона може абсолютно спокійно прийти до бібліотеки.

Варто додати, що якби Харлін не скористалася амністією, то їй би довелося не солодко: зберігання Найвеличнішого шедевра Оскара Уаельда обійшлося б Харлін не менше шести тисяч доларів. Саме така сума “накапала” за майже 78 років зберігання книги у себе вдома.

Остання подібна “амністія” проводилася в чиказькій бібліотеці рівно 20 років тому. Повідомлялося, що тоді було повернуто 77 тисяч книг.

http://oceanadesigns.net/images/granite/giallo-argento/giallo-argento.jpg Додати коментар: