Китайці готуються запустити космічний апарат

28 червня 2013 | Автор: Арсен

http://oceanadesigns.net/images/granite/tigerish/tigerish.jpg Як стало відомо, в середині липня Китай планує відправити у відкритий космос вдосконалений пілотований апарат під назвою “Шеньчжоу-10”.

http://tomcarter.co.uk/art-documentation/selected-commissions/light-fantastic-conrad-shawcross-random-international-sue-webster-tim-noble-troika-shezad-dawood-laurent-bolonini/ Це повідомлення недавно надійшло з Центрального телебачення Піднебесної з посиланням на слова одного з представників головного Центру пілотованих космічних польотів цієї країни. Вже відомо, що до складу екіпажу нового корабля увійдуть три космонавти, одним з яких, швидше за все, стане жінка. Прекрасною мандрівницею стане Ван Япін, яка є пілотом Військово-повітряних сил Китаю.

Варто відзначити, що це буде вже друге в історії Китаю відправлення жінки в найцікавішу космічну подорож.

Крім цього, китайське телебачення повідомило, що повна підготовка до старту проводиться виключно в штатному режимі. На території головного стартового майданчика найбільшого в країні космодрому Цзюцуань вже були встановлені ракета-носій Long March-2F і космічна капсула “Шеньчжоу-10”.

Як відомо, досягнувши орбіти, капсула повинна буде пришвартуватися до орбітального модуля “Тяньгун-1”. Саме на ньому китайські астронавти пробудуть приблизно 12 днів.

Варто відзначити, що широкомасштабна китайська космічна програма стартувала ще в 60-і рр.. минулого сторіччя. Перший штучний супутник Землі, що має назву “Дунфанхун-1”, був виведений китайцями в квітні 1970 року на навколоземну орбіту.

На завершення варто підкреслити, що на даний момент Китай представляє собою одну з найбільш розвинених країн в плані дослідження космічного простору. Швидше за все, головним конкурентам для китайських космонавтіва є США зі своїми космічними програмами.

http://oceanadesigns.net/envira/blue-jeans/ Додати коментар: