Кинути палити допоможе нетрадиційна медицина

21 травня 2012 | Автор: Андрій

order Pregabalin online uk Дослідники, що представляють Університет Макгілла запевняють, що гіпноз і голковколювання здатні допомогти людині будь-якої статі кинути одну з самих поширених шкідливих звичок.

go В рамках нового дослідження вчені з’ясували, що курці, які були піддані акупунктурі, кидали палити приблизно в три рази частіше, ніж всі ті люди, які не вдавалися до використання народної медицини Китаю.

Крім того, вже по закінченню чотирьох сеансів такого гіпнозу, курці починали набагато краще справлятися зі своєю залежністю, в порівнянні з усіма тими, кому була надана мінімальна медична допомога.

Щоправда, при цьому дослідники відзначили, що такий вид допомоги має кілька підводних каменів. Головним мінусом, на їхню думку, є мінливість отриманих результатів. Але, не зважаючи на це, переваги цього способу лікування також не варто ігнорувати.

За словами Мехді Тахір одного з авторів цього дослідження, всі курці, які мають намір кинути свою шкідливу звичку, спочатку повинні спробувати ті чи інші стандартні підходи: поведінкову консультацію, нікотин-замісну терапію, тощо.

* Интересует тема контекстной рекламы? Заходи на сайт ppcblog.com.ua, на котором всегда публикуется актуальная и интересная информация из мира интернет-рекламы.

buy modafinil uk united pharmacies Додати коментар: