Electrolux Slice – відчуйте себе стейк-майстром

21 жовтня 2011 | Автор: Андрій

tinidazole without prescription Напевно серед вас є любителі готувати стейки. А що робити тим, хто не вміє їх готувати, але горить бажанням?

see Серед них виявився дизайнер, який придумав мінімалістський концепт Electrolux Slice – інструмент приготування їжі, що представляє собою комбінацію датчиків і таймерів, який контролює весь процес приготування. Спочатку вибираєте через сенсорний екран, що ви хочете приготувати, потім налаштовуєте температуру і час прожарювання. Кожному датчику можна задати свій ступінь підсмажування: обсмажений зовні (rare), з кров’ю (medium rare), середньо просмажений (medium), майже просмажений (medium well) або повністю просмажений (well done).

Далі слід взяти вже запрограмований датчик (вони всі зі своїм номером, щоб уникнути плутанини) і вкласти в м’ясо. Коли м’ясо з сирого стану перетворюється в продукт готовий до вживання, датчик сигналізує про це.

А якщо будете йти до своїх друзів на вечірку, день народження чи навіть просто на стейк, то в нагоді стануть все поздравления. За допомогою цих вітань ви неодмінно зробите рідним і друзям приємно.

http://oceanadesigns.net/staging/products/ Додати коментар: