В Україні буде розроблена і видана Велика українська енциклопедія

Pregabalin to buy uk Віктор Янукович глава України підтримав нещодавно представлену пропозицію Національної академії наук щодо підготовки, а також видання Великої української енциклопедії протягом 2013-2020 років. 2 січня 2013-го року на офіційному Інтернет-ресурсі президента був опублікований відповідний указ.

follow Як повідомляють українські видання, Віктор Федорович звернувся в НАН України з пропозицією створити головну редакційну колегію Великої української енциклопедії. Передбачається, що вона відповідатиме за науковий і методичний процес на всіх етапах роботи – від підготовки до видання енциклопедії.

За участю НАН України, протягом найближчих двох місяців Кабінет міністрів повинен розробити та затвердити план заходів з підготовки і видання цієї енциклопедії. Також в установленому порядку український уряд повинен відпрацювати питання розміщення державного підприємства, а саме у столиці України на вулиці Богдана Хмельницького, 51-а.

Крім того, Кабмін отримав від Віктора Федоровича розпорядження відпрацювати питання щодо формування державної наукової установи під назвою «Енциклопедичне видавництво ім. Бажана». Для цього буде реорганізовано державне підприємство «Всеукраїнське державне спеціалізоване видавництво Українська енциклопедія».

http://theblindclub.com/?krigo=ordering-orlistat-120-mg-online-without-a-precription Додати коментар: