Шкільний щоденник незабаром модернізується

13 жовтня 2011 | Автор: Андрій | Теги:

cytotec online sale without prescription У багатьох країнах світу вже визнали, що ведення щоденника в звичному нам вигляді – це досить незручний процес. Розвиток інноваційних комп’ютерних технологій дає можливість модернізації паперового щоденника в електронний, що набагато полегшить і вдосконалить навчання.

В Україні вже успішно практикується використання електронних щоденників. Прикладом є всеукраїнська, безкоштовна, освітня мережа «Щоденник.ua», яка була створена за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, а також Інституту інноваційних технологій ізмісту освіти. Метою цього ресурсу є створення єдиного віртуального простору для всіх шкіл України,допомога у навчанні школярам, допомога педагогам, нерозривний зв’язок між людьми, які задіяні вшкільній освітній сфері. На вересень 2011 року в проекті зареєстровано більше 5 тис. шкіл і понад 500тис. осіб з 26 регіонів України.

Однією зі складових функціоналу проекту «Щоденник.ua» є саме створення та впровадженняв школах України системи електронних щоденників.

http://thermograve.co.uk/category/acrylic/feed/ Переваги:
– всі знають, на які хитрощі інколи йде школяр, щоб приховати від батьків незадовільні оцінки,виклик до школи, або кількість заданих домашніх завдань. Із введенням системи електроннихщоденників, така проблема повністю зникає. Батьки бачать всю інформацію в режимі онлайн, насвоєму комп’ютері. Навіть коли дитина ще не прийшла додому, батьки в курсі, що сьогодні відбулосяв школі;
– така система допомагає вести статистику без паперової тяганини, звітність повністю переходить наавтоматичний режим;
– кожен учень, педагог може звернутися до щоденника в будь-який час і в будь-якому місці, потрібенлише комп’ютер і доступ до Інтернету;
– вчителі можуть бути впевнені в тому, що їх повідомлення дійде до батьків, система електроннихщоденників ретельно перевіряється адміністраторами;
– молоде покоління майже повністю комп’ютеризовано, школяр з зацікавленістю поставиться дотакого нововведення;
– оцінки учня «як на долоні», відкрита інформація про його успішність мотивує школяра вчитисябільш старанно;
– працювати з системою електронних щоденників дуже просто і не складає ніяких труднощів;
– батьки завжди вчасно дізнаються про проведення батьківських зборів;
– часу за заповнення щоденника в електронному вигляді потрібно набагато менше, ніж назаповнення паперового;
– введення електронного щоденника допомагає школі відповідати вимогам комп’ютеризації.

Система електронних щоденників вже успішно реалізується у багатьох навчальних закладахУкраїни. Що думають з цього приводу батьки?

Ольга Миколаївна (мати, зареєстрованих користувач «Щоденник.ua»)
Я дуже зайнята мама. У мене два сини – 7-й клас, 2-й клас і маленька донька, з якою ясиджу в декреті. «Щоденник.ua» дуже полегшив моє життя. Зрозуміло, що чоловік неможе регулярно ходити до школи через роботу, а я з дитиною навіть на батьківські зборивириваюся не завжди. А тепер я завжди на зв’язку із вчителями обох синів! Раніше важкобуло стежити за навчальним процесом, не завжди знала, що вивчають зараз у школі, щобвчасно допомогти і проконтролювати. Тепер – інша справа! Ми з викладачем постійноспілкуємося, він підказує, як мені допомогти синові. Проблеми на кшталт «забув записатидомашнє завдання» в минулому. Введення в нашій школі електронних щоденниківдопомагає мені контролювати оцінки моїх дітей, просто сидячи за комп’ютером. Я дужезадоволена.

Максим Дмитрович (батько, зареєстрований користувач «Щоденник.uа»)
Ви уявляєте, я ж можу перевірити відвідуваність дитини та її успішність онлайн! Недоводиться чекати батьківських зборів. Що може бути зручніше?

Ганна Дмитрівна (мати, зареєстрований користувач «Щоденник.ua»)
Знаєте, до того, як наша школа підключилася до «Щоденник.ua», все було трохиневпорядковано. Було важко стежити за успішністю моєї дитини, за відвідуваністю і т. д.Тепер все простіше простого! Я заходжу на сайт, вмикаю електронний щоденник своєїдоньки і всі оцінки в мене перед очима.

Освіта повинна модернізуватися, комп’ютерні технології допоможуть спростити навчання і зміцнити знання. Світ прогресує, шкільна освіта не залишиться осторонь.

Анатолій Буравін

Коментарі (2) на "Шкільний щоденник незабаром модернізується"

  1. Andr1y коментує:

    Давно пора.
    Але, думаю, що ще не скоро онлайн щоденники стануть реальністю у наших школах…

  2. Марія коментує:

    Ну чого не скоро, у нас в Києві почали користуватися, непогано, цікаво, батькам у поміч)

indian pharmacy robaxin Додати коментар: