Зомбі? Ні, людина майбутнього!

6 серпня 2013 | Автор: Катерина | Теги: ,

source реанимацияУ наш час наука дуже стрімко розвивається. Якщо цей процес не пригальмується, то напротязі декількох років стане звичайною справою те, що довго вважалося медиками усього світу неймовірним — відновлення життєдіяльності людини більш ніж за добу після зупинки серця!

http://curtisbaptistschools.org/ Останні дослідження довели, що клітини мозку починають помирати щонайбільше через 5 хвилин після зупинки серця (при правильних і своєчасних реанімаційних заходах). Спеціальні маніпуляції можуть подовжити “життя” мозку ще на 12 годин, але для цього необхідне відповідне технічне обладнання, над створенням якого старанно працюють науковці.

Іншим методом порятунку є охолодження тіла людини до тридцяти двох градусів. У подібному стані пацієнт може залишатися живим понад добу, а іноді й до трьох діб. Це обумовлюється тим, що живий організм при зниженні температури споживає мінімальну кількість кисню. Окрім цього, низькі температури уповільнюють процес утворення токсичних речовин у тілі хворого, що значно сповільнює процес відмирання клітин та загалом підтверджує корисність використання даного методу в майбутньому.

Але всі технології безсилі без правильної підготовки. Слід обов’язково пам’ятати про першу медичну допомогу та чітко виконувати реанімаційні заходи — помилка може коштувати здоров’я або навіть життя пацієнта.

 

source Додати коментар: