Желатин необхідний для здоров’я і краси

16 лютого 2012 | Автор: Андрій

tinidazole over the counter walgreens Холодець – це джерело корисних речовин. І все завдяки желатину і м’ясу, які багаті на кальцій, білки, фосфор, вітаміни і залізо. Але більшу користь організму приносить не той желатин, який продається в пакетиках, а отриманий в домашніх умовах після тривалого варіння м’яса.

buy tinidazole online До складу желатину входить гліцин – це така амінокислота, яка постачає організм енергією. Страви з желатином рекомендують вживати людям, у яких ламкі кістки або є переломи. Амінокислоти дуже корисні для сполучних тканин. Тому, холодець необхідно вживати людям, які страждають на остеохондроз.

Желатин дуже необхідний вашому волоссю, шкірі і нігтям. У косметології застосовуються спеціальні маски і ванночки з вмістом желатину. Омолоджуючу маску можна приготувати в домашніх умовах. Для цього необхідно одну столову ложку желатину залити молоком (8-10 чайних ложок). Почекати, поки желатин набубнявіє і вбере в себе все молоко. Розпустити масу на водяній бані, додати ще ложку молока, розмішати, остудити і змастити таким складом очищену шкіру. Через 20 хвилин змити маску ватяним тампоном і обполоснути обличчя. Така процедура підійде для будь-якого типу шкіри.

Для шкіри будуть корисні не тільки маски, але і такі блюда, як желе, холодець, муси і цукати.

По своїй дії желатин близький до колагену – білка, який відповідає за еластичність і пружність шкіри. При його недоліку шкіра швидко старіє. На ринку багато косметичних засобів з вмістом колагену, але молекули колагену в них настільки великі, що не можуть проникати в глибину шкіри.

Що стосується желатину, то його молекули мають велику ступінь проникнення. Желатин корисний при перших ознаках старіння – зморшках, млявості і в’ялості шкіри. Тому, блюда з желатином не тільки зміцнять ваше здоров’я, але й подарують молодість.

http://oceanadesigns.net/envira/fireplace-surrounds/ Додати коментар: