Сидяча робота може призвести до розвитку раку

17 листопада 2011 | Автор: Андрій

http://ridgewayfriends.org.uk/robots.txt За словами фахівців, тим людям, які працюють в сидячому режимі, необхідно кожної години робити коротку перерву і прогулюватися, наприклад, по коридору. Справа в тому, що разом з безперервною сидячою роботою людина ризикує нажити собі злоякісну пухлину.

Крім того, прямий взаємозв’язок між зниженням ризику розвитку злоякісних захворювань і фізичними навантаженнями, вже вдалося довести і обґрунтувати науково.

Але, отримані результати в рамках недавнього дослідження підтверджують зворотній зв’язок – чим більше часу людина проводить в сидячому режимі, тим існують більші шанси «нажити» смертельно небезпечний діагноз.

Ґрунтуючись на статистичних даних, кожного дня людина в середньому просиджує по 15,5 годин, на протязі яких вона то вчиться, то працює, то знаходиться в власному або громадському транспорті, їсть або просто сидить перед екраном персонального комп’ютера чи телевізора.

Результати, які отримали в рамках свого дослідження науковців з Онкологічного центру Калгарі, що в Канаді, довели, що для тих людей, які проводять достатньо довго часу – більшу його частину в нерухомому стані, характерно підвищений вміст в крові С-реактивного білка, який представляє собою один з маркерів запалення. При цьому, якщо займатися регулярними фізичним вправами, то можна знизити концентрацію в крові С-реактивного білка.

Також цей факт доводить те, що сидячий спосіб життя сильно сприяє розвитку хронічних запальних процесів, або, іншими словами – запального статусу, який, за словами фахівців, істотно збільшує ризик розвитку злоякісних захворювань.

Для того, щоб хоча б трохи мінімізувати цей ризик, людям, які працюють в сидячому режимі, фахівці рекомендують кожної години робити невеликі перерви, під час яких більше рухатися, наприклад, прогулюватися по сходах чи коридору.

http://oceanadesigns.net/images/granite/raidho/raidho.jpg Додати коментар: