ООН стурбована зростаючим попитом на синтетичні наркотики

1 липня 2011 | Автор: Андрій | Теги: , ,

http://eceta.cz/studie-stinova-ekonomika-v-ceske-republice/ Управління Організації Об’єднаних Націй з злочинності і наркотиків (ЮНОДК) оприлюднило дані, які свідчать про те, що попит на синтетичні препарати і наркотики у всьому світі ще більший, ніж на героїн і кокаїн.

http://tomcarter.co.uk/art-documentation/selected-commissions/catlin-art-prize-2015/nicholas-william-jonson/ У звіті ЮНОДК йдеться про те, що в країнах Європи останнім часом спостерігається надзвичайно велика прихильність певних категорій людей до психологічно активних речовин. Сьогодні все більше з’являється багато нових видів синтетичних препаратів, які поступово витісняють з ринку такі наркотики, як екстазі і кокаїн. Ось, наприклад, тільки в Європі минулого року було зафіксовано 40 нових препаратів-замінників наркотиків. Нагадаємо, минулого року їх було всього 24 види.

В сучасному світі маємо цілу низку наркотиків, які мають зовсім новий склад, йдеться в доповіді ООН. Серед них похідні від триптаміну, катинону, канабіноїдів, піперазину, фенетиламіну, тощо.

Всі вище перелічені препарати не мають такого впливу на людський організм, як, наприклад, героїн. Однак ці наркотики можуть порушувати функцію нервово-м’язової системи, що в кінцевому результаті нагадує стан під кайфом.

За словами представників ООН, основна причина такого сплеску – різкий спад виробництва кокаїну в Болівії, Колумбії і Перу.

Як показує статистика, у 2009 році різні замінники наркотиків вживали 149-272 млн. людей у всьому світі.

buy original provigil online Додати коментар: