Прокинувся вулкан Утурунку, який здатен знищити Землю

3 листопада 2011 | Автор: Андрій | Теги: , ,

apo metformin buy online Вулкан Утурунку, який знаходиться на території Південної Америки, раптово прокинувся. Його висота сягає 6 тисяч метрів.

buy Lyrica in canada Науковці переймаються тим, що він росте з неймовірною швидкістю і накопичує магму в 10 разів швидше, ніж це роблять усі звичайні вулкани.

В тому випадку, якщо таке раптове зростання викличе появу супервулкана, то це може призвести до демографічної і кліматичної катастроф.

На думку науковців, це буде набагато страшніше паралізованого авіасполучення в Європі, яке мало місце навесні минулого року, воли на території Ісландії почав вивергатися вулкан під назвою Ейяфьятлайокудль.

Як говорить професор Університету штату Орегон, Шан де Сильва, дана територія представляє собою одну із зон з найбільшою вулканічною активністю на нашій планеті. Саме тому важливо вчасно зрозуміти, до яких наслідків це може призвести. Також необхідно з’ясувати основні причини такого швидкого зростання.

За класифікацією вулканів, вулкан Утурунку належить до стратовулканів. Це найбільш поширений тип вулканів, які вивергаються періодично і можуть не приносити шкоди, так як їх густа лава швидко застигає і не поширюється на великі відстані.

Проте, швидке накопичення магми може призвести до перетворення Утурунку в супервулкан, і в такому випадку наслідки його виверження вже будуть більш масштабними і руйнівними.

Під час викиду попіл і сірчані гази можуть досягати стратосфери і, немов покривалом, накривати всю земну кулю.

В такому випадку сонячне проміння перестане проникати в атмосферу, що призведе до зниження температури. А гази перетворяться на сірчану кислоту, яка обрушиться на нашу планету разом з опадами. Схожий ефект може викликати хіба що гіпотетична ядерна зима.

Проте науковці наголошують на тому, що сьогодні ще не ясно, до яких наслідків призведе виверження Утурунку.

Нагадаємо, останній раз викид лави відбувався в цьому регіоні 300 тисяч років тому.

buy Pregabalin Lyrica uk Додати коментар: