Найглибший басейн в світі має глибину 12-поверхового будинку

21 вересня 2015 | Автор: Арсен

Tastylia tadalafil 20 mg Найглибший басейн в світі має глибину 12-поверхового будинку Якщо Вам вдасться затримати повітря і дістатися до дна цього басейну, то Ви будете одним з не багатьох, кому це вдалося. Цей басейн називається Y-40 The Deep Joy і, йдучи вниз на 40 метрів (висота 12-поверхового будинку), він є найглибшим басейном в світі.

click Дивовижний плавальний центр, розроблений дизайнером і архітектором Емануелем Боаретто знаходиться в 4-зірковому готелі Terme Millepini, в заповіднику комуни Монтегротто-Терме, Італія. Відкриття басейну відбулося в червні 2014 року.

Не обов’язково надягати спеціальний костюм, щоб пірнати на велику глибину, оскільки в басейні температура води підтримується на рівні 32-34 градусів за Цельсієм. Він має кілька платформ, що знаходяться на різних глибинах, від 3 до 12 метрів.

Відвідувачі басейну можуть не тільки похлюпатися, але і поплавати з аквалангом. Тут навіть є підводні печери для початківців дайверів. Також в басейні можна зайнятися аквааеробікою, Ватса (вид терапії в теплій воді), гідрокінезотерапією (лікувальна гімнастика у воді) і спеціальними вправами для вагітних жінок.

Крім цього в плавальному центрі можна знайти унікальний підвісний і повністю прозорий підводний тунель, так що ті, хто не плавають, можуть відчути всю глибину басейну, лише прогулявшись по тунелю. На даху центру є спеціально оснащена площадка, на якій можна засмагати і відпочити від глибоких занурень в басейн.

Щоб проект став реальністю, для його розробки запрошували безліч знаменитостей, включаючи італійського аквалангіста Умберто Пеліцарі і Енцо Майорка – засновника пірнання з аквалангом в Італії.

За словами Емануеля Боаретто, басейн Y-40 є унікальною будовою, і це завдяки термальній воді, яка в ньому використовується.

go here Додати коментар: