Крижаний рекорд світу

17 грудня 2013 | Автор: Арсен | Теги: ,

buy Tastyliaonline no prescription Крижаний рекорд світуУ Сонячній системі найхолоднішим місцем є єдиний супутник планети Землі – Місяць. Як відомо, за даними з інфрачервоного термометра, який був встановлений на одному з космічних апаратів Америки, температура Місяця на поверхні, зокрема в крижаних кратерах північного полюса, опускається до -249 градусів за Цельсієм.

enter Тим часом, міжнародним співтовариством визнано абсолютним рекордом найнижчу температуру повітря і на планеті Земля, яка склала -89,2 градуса за Цельсієм і була зафіксована в 1983 році. Ця температура є світовим рекордом. Місцем встановлення рекорду є російська станція «Схід» в Антарктиді.

Але нещодавно вчені світу офіційно встановили новий рекорд низьких температур на планеті Земля. Він був зафіксований 8 грудня 2013 року і рекордно низька температура досягла -91,2 градуса за Цельсієм. Ця температура була офіційно встановлена в Антарктиді на японській станції «Купол Фудзі». Станція Японії перебуває на найвищій місцевості з усіх станцій, які існують в Антарктиді і знаходиться в горах з висотою в 3786 метрів над рівнем моря.

Тим часом, у зв’язку з останніми звістками, 14 грудня стало відомо, що американськими вченими встановлено новий рекорд! На крижаному континенті зафіксовано зниження температури, яке становить -94,7 градуса за Цельсієм. «Виміри температури були проведені з нашого супутника», – повідомляють вчені Американського геофізичного союзу.

Коментарі (1) на "Крижаний рекорд світу"

  1. Тарас коментує:

    Зовсім недавно був встановлений новий температурний мінімум, про що зокрема говорилось і на цьому сайті)

purchase Maxalt (Rizatriptan) in Savannah Georgia Додати коментар: