Yamaha представляє свої перші електричні мотоцикли

19 травня 2014 | Автор: Арсен

Tastylia USA Yamaha представляє свої перші електричні мотоциклиДеякий час тому, компанія Yamaha Motor оголосила всьому світу, що запустить у виробництво нові мотоцикли, які будуть відповідати сучасній тенденції електричних транспортних засобів. У першому ж зі своїх повідомлень, представниками компанії була озвучена дата в два роки. Кожен бажаючий байкер поповнити свій гараж електричними мотоциклами від компанії Yamaha Motor, зміг би це зробити приблизно в 2015-2016 році. Але, відразу ж, після публікації даного повідомлення, в повідомлення були внесені зміни. Тепер компанія націлена зробити електричні байки вже в найближчому майбутньому.

enter site Зміни набрали чинності через те, що акцент компанії зупинився на виробництві саме таких мотоциклів, які змогли б використовувати електричний двигун. Про це були повідомлені всі акціонери, і тут же був зроблений акцент на розробці нової серії нових виробів.

На даний момент представлені два варіанти однієї і тієї ж моделі. В одній з моделей використовується ремінна передача, друга модель представлена з ланцюгом. Обидва з мотоциклів мають функцію зчеплення. Відрізняються і приналежності мотоциклів. Один з них використовується як родстер, в той час як другий зроблений як невеликий motocrosser.

Обидва мотоцикли відрізняються прекрасними здібностями і дозволяють повною мірою відчути всю ефективність даних моделей мотоциклів. Мотоцикл, який інтерпретований під спорт важить 100 кілограм, у той час як родстер представлений у ваговій категорії в 85 кілограм.

go here Додати коментар: