В Великобританії використовують капсулу Obalon для схуднення

29 січня 2014 | Автор: Арсен | Теги:

buy Lyrica online cheap uk В Великобританії використовують капсулу Obalon для схудненняОскільки проблема зайвої ваги продовжує бути актуальною в житті сучасної людини, вчені з Великобританії зробили свій внесок у світову індустрію проблематики зайвої ваги. Даний пристрій призначений для внутрішнього застосування. Пацієнт повинен проковтнути невелику капсулу, яка при потраплянні в шлунок надувається, створюючи відчуття ситості.

http://tikkunspa.com/feed/ Основною позитивною характеристикою даного засобу є той факт, що для його впровадження в організм людини, немає потреби проводити хірургічне втручання.

Obalon – капсула, яка надувається через спеціальний катетер, що прикріплений до цієї капсули. Таким чином, один кінець залишається зовні і дозволяє здійснити операцію з накачування міхура, який знаходитися в шлунку пацієнта. Вся процедура займає не більше 15-ти хвилин.

Даний винахід призначений для певної групи пацієнтів. Його застосовують тільки в тих випадках, коли вага на квадратний метр перевищує 27 кілограм. Але навіть таке пристосування не принесе користі, якщо в подальшому своєму житті людина не прийме зміни. Іншими словами, якщо пацієнт продовжує вести той же спосіб життя, що й до проходження лікування, результат не збережеться.

За словами професіоналів, даний пристрій залишається в шлунку пацієнта протягом 12 тижнів. Протягом всього курсу лікування, в особливих випадках, пацієнтові можуть прописати ще дві таких кулі. Кулі успішно видаляються з організму за допомогою простої амбулаторної ендоскопії.

http://oceanadesigns.net/quartzite/ Додати коментар: