Toyota показала серійний воднемобіль

25 червня 2014 | Автор: Арсен | Теги: ,

http://oceanadesigns.net/blog/wp-admin/ Toyota показала серійний воднемобіль Японський автовиробник Toyota нарешті офіційно підтвердив відомості про те, що компанія дійсно збирається випустити лінійку автомобілів, що працюють на водневому двигуні. Вперше про це стало відомо ще в 2013 році, коли з напівофіційних джерел Toyota в мережу просочилися відомості про проект під назвою FCV. Як виявилося надалі, FCV – це зовсім не назва проекту, а назва нової лінійки автомобілів.

http://shellystearooms.com/sv/shellys-tea-rooms-news-autumn-2015/ Перший серійний водневий автомобіль від компанії Toyota повинен буде вийти вже в 2015 році, в другій половині. Передбачається, що новоспечений автомобіль зовні буде мало чим відрізнятися від інших машин компанії. Відомо, що класичний корпус зазнає деякі косметичні зміни для того, щоб виділити футуристичну лінійку FCV на тлі інших авто компанії.

Подробиць щодо технічних характеристик відомо також украй мало. За деякими даними запас ходу FCV складе не менше 500 км. Заправлятися автомобіль буде воднем і як з цього не складно припустити, працювати машина буде на водневому двигуні.

Що стосується самого двигуна, то він буде мати потужність близько 130 к.с. що дозволить розігнати FCV до швидкості в 100 км \ год за 10 секунд. Відомо також про те, що двигун FCV є прототипом. Вартість автомобіля складе близько 50 000 євро. У першу чергу FCV з’явиться в Японії, а потім потрапить в США і Європу.

Водневі двигуни теоритично вважаються екологічно чистими, незважаючи на те, що процес отримання водневого палива також здатний завдати серйозної шкоди довкіллю. З одного боку, використання авто класу FCV дозволило б поліпшити мікроклімат великих міст, зробивши повітря більш чистим. З іншого боку багато скептиків вважають, що водневий двигун надзвичайно небезпечний для побутового використання.

buy Lyrica 150 mg online Додати коментар: