Toshiba оголошує про першу в світі NFC SD-карту пам’яті

10 березня 2015 | Автор: Арсен

buy Pregabalin cheap Toshiba оголошує про першу в світі NFC SD-карту пам'ятіToshiba почала виробляти першу в історії карту пам’яті SDHC, яка буде відрізнятися вбудованим NFC (стандарт ближнього радіозв’язку). На відміну від інших бездротових SD-карт, які полегшують процес передачі зображень, нова карта NFC була замість цього призначена, щоб дозволити користувачам бачити, що там зберігається на них – на картах. Для цього потрібно використовувати відповідним чином сконфігурований смартфон і при цьому без необхідності вставляти картку в камеру або комп’ютер.

http://fantastic-ideas.com/services/artwork-production Оснащена функцією NFC карта SDHC могла б бути корисною для тих з нас, хто часто виявляє, що їх ящичок з картками постійно захаращується наполовину заповненими SD-картами. І при цьому користувачі відчувають нестачу в організаційних засобах, які дозволили б їм знати, яке зображення на якій карті розташоване. Стандарт NFC дозволяє для цього просто розташувати картку поруч зі смартфоном, і відразу ж можна буде подивитися такі відомості, як заголовок картки і її ємність, скільки місця для зберігання використано і скільки ще залишається доступно, а також дані, які зберігаються на ній. Також можуть бути показані до 16 зменшених зображень, щоб визначити хоча б приблизно, яка група зображень знаходиться на кожній з карток.

Toshiba оголошує про першу в світі NFC SD-карту пам'яті

Карта буде доступна у варіаціях на 8 ГБ, 32 Гб або 16 ГБ.

Нова NFC – стандартизована карта, яка дозволить користувачам передати зображення за допомогою бездротових технологій. Toshiba також оголосила про третє покоління своєї більш традиційної SD-карти FlashAir, яка буде і далі випускатися. Як і у випадку з попередніми моделями нова карта FlashAir III служить сама собі власною бездротовою точкою доступу LAN.

Можливість передачі файлів з інтернету прямо з карти також дозволяє користувачам отримувати доступ до картки та Інтернету одночасно, плюс карта має покращені властивості для розміщення фотографій, а функція управління з безкоштовним мобільним додатком FlashAir, що полегшує процес розшарювання безпосередньо на пристрої з системами iOS і Android. Карти будуть доступні у варіантах на 32 Гігабайти і на 16 ГБ.

За матеріалами: http://mobimanual.ru/

go here Додати коментар: