Тепер роботи можуть вчитися на своїх помилках в реальному часі

3 вересня 2015 | Автор: Арсен

Tastylia Wholesaler Тепер роботи можуть вчитися на своїх помилках в реальному часіРоботи та інші пристрої зі штучним інтелектом вже здатні вчитися на своїх помилках, але для цього їм необхідно вставати на паузу, щоб обробити отриману інформацію. Можливо, в майбутньому можна буде уникнути цього.

follow url Дослідники запатентували метод інтегрального зміцнюючого навчання, при якому пристрої постійно вдосконалюють свої дії на основі попереднього рішення. Якщо машина вже не знає оптимальний шлях вирішення тих чи інших завдань, вона може продовжувати йти по тому ж сценарію (будь то прогнозування результатів або чергова спроба), поки не почне робити все правильно.

Цей метод може бути корисним для будь-якої обчислювальної задачі, де важлива постійна оптимізація.

Наприклад, метод може бути задіяний у програмі автопілота або системі контролю шкідливих викидів автомобіля. Однак цей метод міг би знайти своє найбільш корисне застосування в робототехніці. Багато роботів погано пристосовуються до несподіваних умов, а ця технологія може допомогти їм імпровізувати і знайти краще рішення будь-якого питання. Незалежно від того, де винахід знайде себе, можна з упевненістю сказати, що автономні пристрої будуть в найближчому майбутньому ще розумніші.

http://totalhealthnow.co.uk/author/john/ Додати коментар: